Получайте ВПраве
на Ваш E-mail:

*100% защита данных

Вы находитесь: Главная » Последнее на ВПраве, Право News » Україна очікує підвищення ціни на газ у 4 разиstyle="display:block"
data-ad-client="ca-pub-8862120308250256"
data-ad-slot="1074248304"
data-ad-format="auto">

OTnPTp7j Для Українців ціна газу може підвищитись в чотири рази. Підвищення буде відбуватись поступово протягом року. Також в Украйні можливе встановлення єдиної ціни на природний газ. Виникнення такої ситуації не виключає «Нафтогаз України».

 Згідно з інформацією УНІАН, про це повідомив Олександр Тодійчук – заступник голови «Нафтогазу», в Києві під час проведення енергетичного форуму. «Цілком можливо, що вже в 2014 році буде прийняте рішення, згідно з яким ціна на природний газ для населення підвищиться. Можливо навіть встановлення єдиної ціни на газ як для населення, так і для промисловості» — заявив заступник голови «Нафтогазу».

 Згідно з його заявою, цю ініціативу активно підтримує Міненергетики та вуглепрому. «Таке рішення є важким ударом по економіці, тому політики намагаються хоча б до виборів пригальмувати його прийняття, щоб запобігти непотрібного їм незадоволення з боку жителів України» — додав Олександр Тодійчук.

Крім вищесказаного, Тодійчук зауважив, спираючись на висновки соцопитування, що українці готові платити більше лише за умови, що їх кошти будуть використані для того, щоб розвивати дану галузь.

Ольга Самойленко, ВПравеstyle="display:block"
data-ad-client="ca-pub-8862120308250256"
data-ad-slot="3888113903"
data-ad-format="auto">

.

Похожие записи на ВПраве

Оставьте ваш комментарий


© 2017 ВПраве · Все права на материалы, размещенные на www.inlegal.com.ua, охраняются в соответствии с законодательством Украины. При цитировании и использовании любых материалов ссылка на www.inlegal.com.ua обязательна. При цитировании и использовании в интернете активная индексируемая гиперссылка на www.inlegal.com.ua обязательна.