Получайте ВПраве
на Ваш E-mail:

*100% защита данных

Вы находитесь: Главная » Последнее на ВПраве, Право News » Україні треба готуватись до життя в терористичних умовахstyle="display:block"
data-ad-client="ca-pub-8862120308250256"
data-ad-slot="1074248304"
data-ad-format="auto">

ratnik_1Про це заявили у СБУ

«Новое время страны» повідомляє про те, що цю інформацію заявив в ефері 5 каналу заступник голови СБУ, Віктор Ягунов.

Джерело УНІАН повідомляє: « Служба безпеки довела, що у диверсійних групах, захоплених в Дніпропетровську, Херсоні, Запоріжжі, Одесі, Харкові і навіть Києві, були особи, які підозрювалися у причетності до злочинів на території Донецької і Луганської областей, були за завданнями спрямовані і і інші регіони України. Найбільше їх цікавлять регіони, які межують з Донецькою та Луганською областями. Це Харків, Дніпропетровськ, Запоріжжя. Це досить небезпечна ситуація, на жаль, у нашому суспільстві потрібно готуватися жити в таких умовах, в яких воно наразі знаходиться. Потрібно стежити за оточенням, стежити за тим, де воно знаходиться» — наголосив Віктор Ягунов».

Марина Листопадська, ВПравеstyle="display:block"
data-ad-client="ca-pub-8862120308250256"
data-ad-slot="3888113903"
data-ad-format="auto">

.

Похожие записи на ВПраве

Оставьте ваш комментарий


© 2017 ВПраве · Все права на материалы, размещенные на www.inlegal.com.ua, охраняются в соответствии с законодательством Украины. При цитировании и использовании любых материалов ссылка на www.inlegal.com.ua обязательна. При цитировании и использовании в интернете активная индексируемая гиперссылка на www.inlegal.com.ua обязательна.