Получайте ВПраве
на Ваш E-mail:

*100% защита данных

Вы находитесь: Главная » Последнее на ВПраве, Право News » Українські військові увійшли до Первомайська, Тореза, Шахтарська і Горлівкиstyle="display:block"
data-ad-client="ca-pub-8862120308250256"
data-ad-slot="1074248304"
data-ad-format="auto">

vijskovi_1ace0У цих містах тривають протистояння з сепаратистами

Сили АТО увійшли в чотири міста Донбасу та ведуть бої за визволення їх від терористів. Про це сьогодні повідомили в штабі Антитерористичного центру, передає УНН.

В штабі АТЦ відзначають: «За останньою оперативною інформацією, після нічних атак на певних напрямках сили АТО увійшли в Первомайськ, Торез, Шахтарськ і Горлівку. Зараз українські силовики закріпилися на околицях населених пунктів і просуваються вглиб, бої йдуть на вулицях міст. Терористи чинять сильний опір. Артилерія і авіація сил АТО в містах не застосовується. Завдання — витіснити терористів з міст».

У групі сепаратистів в соціальній мережі також відзначають, що в цих містах тривають бойові дії.

Ще вчора, 27 липня, користувачі в соціальних мережах писали, що сили АТО увійшли в Шахтарськ і Торез.

Марина Листопадська, ВПравеstyle="display:block"
data-ad-client="ca-pub-8862120308250256"
data-ad-slot="3888113903"
data-ad-format="auto">

.

Похожие записи на ВПраве

Оставьте ваш комментарий


© 2017 ВПраве · Все права на материалы, размещенные на www.inlegal.com.ua, охраняются в соответствии с законодательством Украины. При цитировании и использовании любых материалов ссылка на www.inlegal.com.ua обязательна. При цитировании и использовании в интернете активная индексируемая гиперссылка на www.inlegal.com.ua обязательна.