Получайте ВПраве
на Ваш E-mail:

*100% защита данных

Вы находитесь: Главная » Последнее на ВПраве, Право News » Уряд Росії компенсує збитки Кримської залізниці, беручи з людей гроші за в' їзд на півострівstyle="display:block"
data-ad-client="ca-pub-8862120308250256"
data-ad-slot="1074248304"
data-ad-format="auto">

krim1_bРФ планує брати спеціальний збір з пасажирів, що в'їжджають до Криму.

Уряд Росії збирається компенсувати збитки Кримської залізниці у зв'язку з відмовою Укрзалізниці платити за проходження поїздів по території півострова, ввівши спеціальний збір при перетині кордону. Про це пише газета Комерсант із посиланням на джерела.

Розмір збору для пасажирів і вантажовідправників поки не визначений, але за інформацією видання, мова може йти про приблизно 800 рублях з людини.

Проблеми у Кримській ЖД виникли у зв'язку з відмовою Укрзалізниці відраховувати підприємству гроші за курсування українських поїздів по території півострова. В результаті на нараді у віце-прем'єра Дмитра Козака, який курирує Крим, було запропоновано, щоб суми, які «не доотримує КЖД», доплачували пасажири і вантажовідправники. За їх даними, «рішення зафіксували в протоколі, термін виконання доручення — 1 грудня».

Глава КЖД Андрій Каракулькін підтвердив виданню, що «таке протокольне рішення є», але зазначив, що розпоряджень з цього приводу до них не надходило.

З 14 грудня Росія скасувала поїзди в Україні через нерентабельність.

Марина Листопадська, ВПраве

 

 style="display:block"
data-ad-client="ca-pub-8862120308250256"
data-ad-slot="3888113903"
data-ad-format="auto">

.

Похожие записи на ВПраве

Оставьте ваш комментарий


© 2017 ВПраве · Все права на материалы, размещенные на www.inlegal.com.ua, охраняются в соответствии с законодательством Украины. При цитировании и использовании любых материалов ссылка на www.inlegal.com.ua обязательна. При цитировании и использовании в интернете активная индексируемая гиперссылка на www.inlegal.com.ua обязательна.