Получайте ВПраве
на Ваш E-mail:

*100% защита данных

Вы находитесь: Главная » Последнее на ВПраве, Право News » В Іспанії поліцейські будуть мати окуляри GoogleGlassstyle="display:block"
data-ad-client="ca-pub-8862120308250256"
data-ad-slot="1074248304"
data-ad-format="auto">

imgВидання Испания по-русски, 29 квітня, оприлюднило інформацію про те, що поліцейські патрулі в Іспанії будуть мати окуляри доповненої реальності Google Glass. Про це заявили урядовці.

Один такий прилад коштує 1000 євро. Вважається, що це нововведення має покращити ефективність роботи поліції.

Ще на початку року, в січні, поліцейським управлінням було оголошено про включення пристроїв у стратегічний план технологічного реформування поліції. Назва реформи поліції «Поліція 3.0».

У поліції зазначалось, що ці окуляри можуть принести багато користі поліції. Так як вони дають змогу стежити за зображенням вуличних відеокамер, а саме користуватись програмами StreetView, стежити за переміщенням співробітників, мати доступ до поліцейської бази даних на постійній основі, проводити обмін даними зі співробітниками, фіксувати час злочину та робити миттєві фото.

«Наразі йде обговорення щодо можливості розробки програм для органів правопорядку, а саме: швидке розпізнавання особистості, доступ до них про попередні злочини правопорушників та складання електронних протоколів.

Марина Листопадська, ВПравеstyle="display:block"
data-ad-client="ca-pub-8862120308250256"
data-ad-slot="3888113903"
data-ad-format="auto">

.

Похожие записи на ВПраве

Оставьте ваш комментарий


© 2017 ВПраве · Все права на материалы, размещенные на www.inlegal.com.ua, охраняются в соответствии с законодательством Украины. При цитировании и использовании любых материалов ссылка на www.inlegal.com.ua обязательна. При цитировании и использовании в интернете активная индексируемая гиперссылка на www.inlegal.com.ua обязательна.