Получайте ВПраве
на Ваш E-mail:

*100% защита данных

Вы находитесь: Главная » Последнее на ВПраве, Право News » В Києві тепер є експериментальне відділення реєстраційної службиstyle="display:block"
data-ad-client="ca-pub-8862120308250256"
data-ad-slot="1074248304"
data-ad-format="auto">

philips_office_12_655742Павло Петренко, який є Міністром юстиції, презентував пілотний проект функціонування модельного офісу надання адміністративних послуг, «де буде впроваджена абсолютно нова філософія взаємовідносин між споживачем і державним органом в наданні адміністративних послуг».

Це відділення реєстраційної служби розташоване в Києві по вулиці Народного ополчення, 1. Відділення обслуговує всі райони столиці.

Мається на меті розподілити роботу співробітників модельного офісу за принципом фронт — офіс і бек — офіс. Фронт — офіс — це та частина співробітників, яка спілкується виключно з громадянами. Але при цьому вони не матимуть жодного впливу на прийняття рішення у справі. Робота офісу починається з того, що громадянина зустрічає менеджер залу, який направляє в потрібну електронну чергу і допомагає в отриманні відповідного квитка. Після цього громадяни чекають своєї черги і спостерігають за процесом. При цьому на будь — якому етапі реєстрації прав доступні консультації фахівців. Разом з цим для реєстрації заяви громадянин нічого не повинен заповнювати власноруч тому, що це робить оператор в електронній формі. Заявник перевіряє і підписує роздруковане заяву.

Коли заповнена заява чи анкета завірена, вона потрапляє в бек — офіс і розподіляється за принципом випадкового вибору вільного реєстратора. У бек — офісі працюють фахівці, які не матимуть контакту з споживачами, вони отримують відскановані пакети документів через електронний сервіс і приймають остаточне рішення щодо вчинення тієї чи іншої дії.

Міністр юстиції зазначив: «Ми порахували, що за таким підходом термін обробки документів з реєстрації квартири зменшується в 5 — 7, а то і 10 разів. Наприклад, зараз час прийому документів у модельному офісі становить 7 -10 хвилин, а раніше це відбувалося мінімум 40 хвилин».

З вересня схема роботи столичного модельного офісу має бути поширена на надання адміністративних послуг по всій Україні.

Марина Листопадська, ВПраве

 style="display:block"
data-ad-client="ca-pub-8862120308250256"
data-ad-slot="3888113903"
data-ad-format="auto">

.

Похожие записи на ВПраве

Оставьте ваш комментарий


© 2017 ВПраве · Все права на материалы, размещенные на www.inlegal.com.ua, охраняются в соответствии с законодательством Украины. При цитировании и использовании любых материалов ссылка на www.inlegal.com.ua обязательна. При цитировании и использовании в интернете активная индексируемая гиперссылка на www.inlegal.com.ua обязательна.