Получайте ВПраве
на Ваш E-mail:

*100% защита данных

Вы находитесь: Главная » Последнее на ВПраве, Право News » В Криму припинив діяльність проект ЄС з розвитку туризмуstyle="display:block"
data-ad-client="ca-pub-8862120308250256"
data-ad-slot="1074248304"
data-ad-format="auto">

chastnym-firmamРадіо Свобода нагадує про те, що в Криму з 2012 року розпочав діяльність проект Євросоюзу, який спрямовувався на розвиток кримського туризму. Проект мав тривати три роки, його бюджет в загальному становив близько 5 мільйонів євро. Численні кошти, які спрямовувались від європейських платників податків, мали на меті здолання найвагоміших проблем туризму та забезпечення його привабливості, завдяки якості ринкових послуг та їх різноманіттю.

Ельвіра Кізілова, яка є експертом в туристичній галузі, протягом двох минулих років займалась розробкою класифікації малих готелів Криму. Експерт говорить про розчарування, так як проект припинив існування саме тоді, коли очікувалась перша вагома результативність.

Ельвіра Кізілова заявила про те, що маючи досвід в галузі туризму у 15 років, вона бажала втілити свої знання у практичні дії та запустити проект, а на даний момент, відчуває розчарування, тому, що розвиток проекту зупинений. Також вона зазначає, що міжнародні проекти не будуть розвиватись в Криму, зокрема найближчим часом.

Марина Листопадська, ВПравеstyle="display:block"
data-ad-client="ca-pub-8862120308250256"
data-ad-slot="3888113903"
data-ad-format="auto">

.

Похожие записи на ВПраве

Оставьте ваш комментарий


© 2017 ВПраве · Все права на материалы, размещенные на www.inlegal.com.ua, охраняются в соответствии с законодательством Украины. При цитировании и использовании любых материалов ссылка на www.inlegal.com.ua обязательна. При цитировании и использовании в интернете активная индексируемая гиперссылка на www.inlegal.com.ua обязательна.