Получайте ВПраве
на Ваш E-mail:

*100% защита данных

Вы находитесь: Главная » Последнее на ВПраве, Право News » В Луганську кількість населення скоротилася вдвічі!style="display:block"
data-ad-client="ca-pub-8862120308250256"
data-ad-slot="1074248304"
data-ad-format="auto">

загруженное (1)За час роботи «зеленого коридору» місто залишили близько 1-2 тисяч осіб

В ефірі телеканалу 112.Україна у вівторок, 5 серпня, заступник директора департаменту Луганської міськради Олександр Савенко повідомив про те, що ситуація в Луганську залишається критичною, з міста вже виїхали близько половини жителів.

Савенко наголосив: «На сьогоднішній день з 464,07 тисячі населення міста Луганська в місті досі залишаються близько 250 тисяч людей. Це люди, які з тих чи інших причин не виїхали з міста і залишаються сьогодні там в умовах гуманітарної катастрофи».

Заступник директора департаменту Луганської міськради заявив, що бажаючі виїхати з міста можуть через гуманітарний коридор, який в даний час діє лише в односторонньому порядку і підтримується силами АТО.

«Друга сторона ніяких гарантій не надає», — сказав представник міськради.

Чиновник також розповів, що місто вже третій день перебуває без електроенергії, води, мобільного та стаціонарного телефонного зв'язку, інтернету.

Вчора сили АТО заявили про створення гуманітарних коридорів з Донецька, Горлівки та Луганська. Виїзд з Луганська здійснюється по вул. Радянська, вул. 16-я лінія, вул. Фрунзе, вул. Шевченка, вул. 7-я лінія, вул. Комінтерну, далі по шосе Луганськ — Щастя через Металіст.

Марина Листопадська, ВПравеstyle="display:block"
data-ad-client="ca-pub-8862120308250256"
data-ad-slot="3888113903"
data-ad-format="auto">

.

Похожие записи на ВПраве

Оставьте ваш комментарий


© 2017 ВПраве · Все права на материалы, размещенные на www.inlegal.com.ua, охраняются в соответствии с законодательством Украины. При цитировании и использовании любых материалов ссылка на www.inlegal.com.ua обязательна. При цитировании и использовании в интернете активная индексируемая гиперссылка на www.inlegal.com.ua обязательна.