Получайте ВПраве
на Ваш E-mail:

*100% защита данных

Вы находитесь: Главная » Последнее на ВПраве, Право News » Верховній Раді необхідно визначити критерії застосування зброї Національною Гвардієюstyle="display:block"
data-ad-client="ca-pub-8862120308250256"
data-ad-slot="1074248304"
data-ad-format="auto">

nn.by_2_У зв'язку з реформуванням внутрішніх військ МВС, є пропозиція уточнити порядок і умови застосування військовослужбовцями Національної гвардії вогнепальної зброї,а також проходження ними військової служби та вирішення інших питань.

У законопроекті «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо діяльності Національної гвардії України)» № 4781, передбачені ці норми.

«ЗіБ» ,з посиланням на прес-службу ВР, повідомляє, що законопроект був рекомендований до прийняття за основу  Комітетом з питань законодавчого забезпечення правоохоронної діяльності.

Законопроект також передбачає визначення  та затвердження чисельності Національної гвардії України, зокрема,  окремо кількість військовослужбовців та кількість цивільних осіб (державних службовців і працівників).

«Загальна чисельність Національної гвардії України не перевищує 60 000 осіб, у тому числі не менше 52 000 військовослужбовців», — говориться у законопроекті.

Також, за необхідності, чисельність Національної гвардії України може бути збільшена відповідним законом.

Марина Листопадська, ВПравеstyle="display:block"
data-ad-client="ca-pub-8862120308250256"
data-ad-slot="3888113903"
data-ad-format="auto">

.

Похожие записи на ВПраве

Оставьте ваш комментарий


© 2017 ВПраве · Все права на материалы, размещенные на www.inlegal.com.ua, охраняются в соответствии с законодательством Украины. При цитировании и использовании любых материалов ссылка на www.inlegal.com.ua обязательна. При цитировании и использовании в интернете активная индексируемая гиперссылка на www.inlegal.com.ua обязательна.