Получайте ВПраве
на Ваш E-mail:

*100% защита данных

Вы находитесь: Главная » Последнее на ВПраве, Право News » Вибух на газопроводі з Росією – теракт?style="display:block"
data-ad-client="ca-pub-8862120308250256"
data-ad-slot="1074248304"
data-ad-format="auto">

gazoprovid_urenhoj_pomary_uzhgorodВибух на газопроводі «Уренгой-Помари-Ужгород» у Полтавській області – це диверсія зі  сторони РФ

Прес-служба МВС  повідомила, що Арсен Аваков заявив про те, що основна версія події — теракт.

Нагадаємо, що 17 червня, близько 15 години в Лохвицькому районі Полтавської області відбулися вибух та загоряння газорозподільного вузла газопроводу «Уренгой-Помари-Ужгород». Через п'ять хвилин на це місце було негайно направлено оперативні групи МВС і загін Державної служби з надзвичайних ситуацій. Як виявилось, постраждалих серед населення немає, хоча висота  вогню досягала 100 м, діаметр загоряння — 200-300 м.

Міністерство повідомляє про те, що на даний час подача газу по цій гілці газопроводу перекрита, небезпека масштабнішої катастрофи усунена, а транзит газу здійснюється за резервною гілкою в повному обсязі.

МВС проводить слідчі дії з визначення причин вибуху, наголошується, що ключова версія — терористичний акт.

Місцеві жителі наголошують на тому, що перед загорянням, вони чули два сильних звуки, що може свідчити про умисні вибухи.

Відкрито кримінальне провадження за ч. 3 ст. 292 Кримінального кодексу України, якщо ключова версія підтвердиться, то справа буде перекваліфікована за статтею тероризм.

Аваков акцентував, що перед виборами Президента України, було усунено  дві спроби здійснення терористичних актів на українській газотранспортній системі в Івано-Франківській області.

«Арсеній Яценюк в своєму виступі у Верховній Раді наголосив, що ці диверсії мали своєю метою дискредитацію української газотранспортної системи, переривання транзиту газу до Європи і найголовніше: легітимізація «Південного потоку» в очах Європи ", — наголосив Арсен Аваков.

Нагадаємо про попередні заяви, де йшла мова про те, що можливою причиною вибуху газопроводу могла стати розгерметизація.

 Марина Листопадська, ВПравеstyle="display:block"
data-ad-client="ca-pub-8862120308250256"
data-ad-slot="3888113903"
data-ad-format="auto">

.

Похожие записи на ВПраве

Оставьте ваш комментарий


© 2017 ВПраве · Все права на материалы, размещенные на www.inlegal.com.ua, охраняются в соответствии с законодательством Украины. При цитировании и использовании любых материалов ссылка на www.inlegal.com.ua обязательна. При цитировании и использовании в интернете активная индексируемая гиперссылка на www.inlegal.com.ua обязательна.