Получайте ВПраве
на Ваш E-mail:

*100% защита данных

Вы находитесь: Главная » Последнее на ВПраве, Право News » Відкрити бізнес в Україні стане простіше?style="display:block"
data-ad-client="ca-pub-8862120308250256"
data-ad-slot="1074248304"
data-ad-format="auto">

business-web-hosting-company30 жовтня 2014 року набере чинності Закон « Про внесення змін до деяких законодавчих актів відносно спрощення процедури порядку відкриття бізнесу». Законопроект № 1206 – VII був запропонований від 15 квітня 2014 року, він вносить зміни до закону «Про державну реєстрацію юридичних та фізичних осіб – підприємців» від 15 травня 2003 року і значно спрощує реєстрацію бізнесу

Внесок про стягнення реєстраційного збору за проведення державної реєстрації юридичної особи, який становить 170 гривень і фізичної особи – підприємця, що складає 17 гривень, тепер відмінено.

Стягується держзбір лише за внесення змін до документів юридичних осіб в розмірі 51 грн ( розмір не буде змінено) та зміни імені чи місця проживання фізичної особи – підприємця розміром 17 грн ( тепер складає 10 грн 20 коп.).

Згідно даного Закону, тепер у випадку відмови у проведенні державної реєстрації юридичної особи чи фізичної особи – підприємця реєстраційний збір буде повертатись.

Закон наголошує на повідомленні про державну реєстрацію не лише Міністерство прибутків та зборів , Державної служби статистики і Пенсійного фонду, а й фонди соціального страхування.

Закон розширює об’єм доказів із Єдиного держреєстру юридичних осіб та фізосіб – підприємців, тепер до них буде відкритий доступ на офіційному сайті спеціального уповноваженого органу у питаннях держреєстрації.

Через інтернет можна буде перевірити інформацію на сайті ЄДР.

Законом передбачається держреєстрація юридичних та фізичних осіб – підприємців шляхом подання електронних документів. Електронний цифровий підпис та наявність печаті у суб’єкта приватного права не є обов’язковими.

Марина Листопадська, ВПравеstyle="display:block"
data-ad-client="ca-pub-8862120308250256"
data-ad-slot="3888113903"
data-ad-format="auto">

.

Похожие записи на ВПраве

Оставьте ваш комментарий


© 2017 ВПраве · Все права на материалы, размещенные на www.inlegal.com.ua, охраняются в соответствии с законодательством Украины. При цитировании и использовании любых материалов ссылка на www.inlegal.com.ua обязательна. При цитировании и использовании в интернете активная индексируемая гиперссылка на www.inlegal.com.ua обязательна.