Получайте ВПраве
на Ваш E-mail:

*100% защита данных

Вы находитесь: Главная » Последнее на ВПраве, Право News » Відкрито 240 кримінальних проваджень за фактом «прояв сепаратизму»style="display:block"
data-ad-client="ca-pub-8862120308250256"
data-ad-slot="1074248304"
data-ad-format="auto">

donetsk_separatizmОчільник Генпрокуратури заявив на нараді про те, що порушено 240 кримінальних проваджень за фактами проявів сепаратизму.

Олег Махніцький, який наразі є виконуючим обов’язки Генерального прокурора України, масові заворушення у східних та південних регіонах України, підбурювання людей, протидію силовим підрозділам та захоплення приміщень адміністрації називає «злочином проти держави». Олег Махніцький вимагає кожному прояву протиправних дій надавати принципову правову оцінку. Генеральний прокурор, «попередження радикальних злочинних дій» оголосив першочерговим завданням.

Очільник відомства констатував та підкреслив те. що на півдні та сході України високий ризик порушення недоторканності та цілісності держави і досі надзвичайно високий. Свідченням цього є події на Донеччині, Луганщині та Харківщині.

 Олег Махніцький назвав найстрашнішим те, що при проголошенні так званих «республік», організації незаконних референдумів, прихід самозванців до влади, гинуть люди.

Махніцький зробив акцент на тому, що правоохоронці без зволікань жорстко реагують на такі порушення закону. Уже розпочато 240 кримінальних проваджень за фактами прояву сепаратизму. 177 осіб оголошено підозрюваними у цих злочинах. 94 особи наразі утримають під вартою. як запобіжний захід, з них – чотири громадянина Росії.

За законом, за кримінальні правопорушення, які передбачають посягання на недоторканність та територіальну цілісність України, передбачається позбавлення волі від трьох років до довічного ув’язнення.

«Неприпустимим є поширення фактів щодо обмеження свободи правоохоронців і військовослужбовців та їх захоплення. Виконуючий обов’язки Генерального прокурора. Зокрема, йде мова про начальника Краматорського МВ ГУМВС України в Донецькій області, Слов’янського міжрайонного прокурора, начальника контррозвідки військової частини та його водія. За  цими фактами порушено кримінальі провадження», — заявив Махніцький.

Він також зазначив, що необхідно вжити всі можливі заходи для того, щоб перекрити фінансування цих дій.

Нещодавно Верховна Рада посилила кримінальну відповідальність за злочини проти національної безпеки України. Про це в.о. Генпрокурора схвально відгукнувся.

«Органами прокуратури оскаржено ряд антиконституційних рішень урядових органів та органів місцевого самоврядування на Донеччині та Луганщині», — заявив Олег Махніцький.

Марина Листопадська, ВПравеstyle="display:block"
data-ad-client="ca-pub-8862120308250256"
data-ad-slot="3888113903"
data-ad-format="auto">

.

Похожие записи на ВПраве

Оставьте ваш комментарий


© 2017 ВПраве · Все права на материалы, размещенные на www.inlegal.com.ua, охраняются в соответствии с законодательством Украины. При цитировании и использовании любых материалов ссылка на www.inlegal.com.ua обязательна. При цитировании и использовании в интернете активная индексируемая гиперссылка на www.inlegal.com.ua обязательна.