Получайте ВПраве
на Ваш E-mail:

*100% защита данных

Вы находитесь: Главная » Последнее на ВПраве, Право News » Військовим зарахують службу у стаж роботиstyle="display:block"
data-ad-client="ca-pub-8862120308250256"
data-ad-slot="1074248304"
data-ad-format="auto">

i033039Військовослужбовцям, які несуть зараз службу згідно Закону «Про оборону України», служба буде зарахована до вислуги років, стажу роботи, стажу роботи за спеціальністю. Військова служба буде зарахована до стажу держслужби на пільгових умовах ( умови визначить Кабмін)

На сьогодні ВРУ прийнято проект № 4369 Закон «Про соціальний і правовий захист військовослужбовців та членів їх сімей» (щодо гарантій у особливий період)"

В цьому законопроекті встановлюються виплати грошового забезпечення родинам військовослужбовців, якщо самі військові не мають змоги його отримати під час проходження служби. Це зазначено в Законі «Про оборону України» пункт 6 ст.9.

Міністерство оборони України, інші центральні органи виконавчої влади, які керують військовими формуваннями та правоохоронними органами, а також військовими формуваннями, правоохоронними і розвідувальними органами, в яких передбачено проходження військової служби військовослужбовцями визначає порядок виплати грошового забезпечення членам сімей військових.

Марина Листопадська, ВПравеstyle="display:block"
data-ad-client="ca-pub-8862120308250256"
data-ad-slot="3888113903"
data-ad-format="auto">

.

Похожие записи на ВПраве

Оставьте ваш комментарий


© 2017 ВПраве · Все права на материалы, размещенные на www.inlegal.com.ua, охраняются в соответствии с законодательством Украины. При цитировании и использовании любых материалов ссылка на www.inlegal.com.ua обязательна. При цитировании и использовании в интернете активная индексируемая гиперссылка на www.inlegal.com.ua обязательна.