Получайте ВПраве
на Ваш E-mail:

*100% защита данных

Вы находитесь: Главная » Последнее на ВПраве, Право News » Військовослужбовцям штрафи не нараховуватимутьstyle="display:block"
data-ad-client="ca-pub-8862120308250256"
data-ad-slot="1074248304"
data-ad-format="auto">

imagesНаціональний банк України у листі від 28 липня 2014 № 18-112/40258 нагадав, що вже звертався до банків України з рекомендаціями переглянути умови виконання зобов'язань за кредитними договорами, укладеними з особами, яких покликали на військову службу, надати відстрочку по сплаті основного боргу та відсотків, звільнити від штрафних санкцій.

Банки мають брати до уваги, що при веденні бойових дій, існують об'єктивні передумови для порушення звичного режиму виконання зобов'язань. Згідно з пунктом 15 ст.14 Закону «Про соціальний і правовий захист військовослужбовців та членів їх сімей» військовослужбовцям з початку і до закінчення особливого періоду, а резервістам та військовозобов'язаним — з моменту призову за мобілізацією і до закінчення особливого періоду не нараховуються штрафи і пеня за невиконання зобов'язань перед банками.

Нацбанк продовжують надходити численні заяви військовослужбовців, громадських активістів, народних депутатів щодо порушень банками вимог закону та неприйняття заходів, спрямованих на врегулювання ситуації з труднощами повернення кредитів військовослужбовцями та мобілізованими.

Національний банк ще раз наголошує на необхідності суворого та безумовного дотримання банками Закону, виконання рекомендацій державного регулятора і повідомляє, що невиконання законних вимог є підставою для застосування до порушників адекватних заходів впливу.

Марина Листопадська, ВПравеstyle="display:block"
data-ad-client="ca-pub-8862120308250256"
data-ad-slot="3888113903"
data-ad-format="auto">

.

Похожие записи на ВПраве

Оставьте ваш комментарий


© 2017 ВПраве · Все права на материалы, размещенные на www.inlegal.com.ua, охраняются в соответствии с законодательством Украины. При цитировании и использовании любых материалов ссылка на www.inlegal.com.ua обязательна. При цитировании и использовании в интернете активная индексируемая гиперссылка на www.inlegal.com.ua обязательна.