Получайте ВПраве
на Ваш E-mail:

*100% защита данных

Вы находитесь: Главная » Последнее на ВПраве, Право News » Віруючі не підлягають мобілізації?style="display:block"
data-ad-client="ca-pub-8862120308250256"
data-ad-slot="1074248304"
data-ad-format="auto">

загруженноеПацифістів можуть відмовитися виконувати наказ командира

Генеральний штаб Збройних Сил України підтримує пропозицію Церкви Адвентистів Сьомого Дня зі звільнення віруючих громадян від військових зборів і призову на військову службу під час мобілізації. Відповідні вказівки дані військовим комісаріатам. Про це Генштаб повідомив у листі № 300/1 / с / 1186.

За Законом «Про військовий обов'язок і військову службу» не передбачено звільнення від проходження зборів військовозобов'язаними, що відносяться до релігійних конфесій, віровчення яких не дозволяє користуватися зброєю, або якщо виконання військового обов'язку суперечить їхнім релігійним переконанням. Також не передбачено відстрочення призову на військову службу під час мобілізації віруючим громадянам, які перебувають на військовому обліку військовозобов'язаних, Законом «Про мобілізаційну підготовку та мобілізацію». Разом з тим встановлено, що громадяни, які перебувають у запасі і не призвані на військову службу під час мобілізації, можуть бути залучені до виконання робіт, які мають оборонний характер. Але порядок направлення та проходження служби по мобілізації в умовах воєнного або надзвичайного стану віруючих громадян Законом «Про альтернативну (невійськову) службу» не визначений.

Генштаб ЗСУ вирішив звільнити їх від військових зборів і призову на службу.

Нагадаємо, Указ Президента про третю хвилю мобілізації набув чинності 24 липня. Мобілізація проводиться протягом 45 днів.

Марина Листопадська, ВПравеstyle="display:block"
data-ad-client="ca-pub-8862120308250256"
data-ad-slot="3888113903"
data-ad-format="auto">

.

Похожие записи на ВПраве

Оставьте ваш комментарий


© 2017 ВПраве · Все права на материалы, размещенные на www.inlegal.com.ua, охраняются в соответствии с законодательством Украины. При цитировании и использовании любых материалов ссылка на www.inlegal.com.ua обязательна. При цитировании и использовании в интернете активная индексируемая гиперссылка на www.inlegal.com.ua обязательна.