Получайте ВПраве
на Ваш E-mail:

*100% защита данных

Вы находитесь: Главная » Последнее на ВПраве, Право News » « Вивіз агропродукції з України не заборонявся», — Россільгоспнаглядstyle="display:block"
data-ad-client="ca-pub-8862120308250256"
data-ad-slot="1074248304"
data-ad-format="auto">

327e0c4bdc9c1c21be3971d5760e1fce0e6b1bbfУ відомстві наголосили лише на частіших випадках контрабанди та фальсифікації

Олексій Алексєєнко, який є офіційним представником Россільгоспнагляду, повідомив, що РФ не вводила тотальної заборони на ввезення агропродукції з України.

Алексєєнко  поставив наголос на тому, що особливу тривогу у Россільгоспнагляду викликають дедалі частіші випадки контрабанди та фальсифікації піднаглядній продукції з України, але заборони не існує, навіть у тій ситуації, коли зберігається загальна стурбованість у зв'язку з нездатністю Києва забезпечити реальну безпеку харчової продукції, що надходить з України.

Представник Россільгоспнагляду пояснив, що Россільгоспнагляд був змушений ввести заборону на поставки картоплі з України та обмежити до двох число пунктів пропуску продукції тваринництва через не дотримання елементарних ветеринарно-санітарних вимог з боку експортерів. Він наголосив, що це не є «елементом економічного тиску».

Раніше зазначалась інформація про те, що прем'єр-міністр України Арсеній Яценюк наголошував на  тому, що Росія заборонила ввезення української аграрної продукції на свою територію, тому він дав доручення профільним міністерствам підготувати законопроект про надзвичайний стан в енергетичній галузі країни.

Марина Листопадська, ВПраве

 style="display:block"
data-ad-client="ca-pub-8862120308250256"
data-ad-slot="3888113903"
data-ad-format="auto">

.

Похожие записи на ВПраве

Оставьте ваш комментарий


© 2017 ВПраве · Все права на материалы, размещенные на www.inlegal.com.ua, охраняются в соответствии с законодательством Украины. При цитировании и использовании любых материалов ссылка на www.inlegal.com.ua обязательна. При цитировании и использовании в интернете активная индексируемая гиперссылка на www.inlegal.com.ua обязательна.