Получайте ВПраве
на Ваш E-mail:

*100% защита данных

Вы находитесь: Главная » Последнее на ВПраве, Право News » Як тепер будуть вітатися солдати?style="display:block"
data-ad-client="ca-pub-8862120308250256"
data-ad-slot="1074248304"
data-ad-format="auto">

загруженноеНардепи-свободівці хочуть зобов'язати військових офіційно вживати «Слава Україні — Героям слава», а «товаришів» називати «панами»!

Це остаточна спроба українізувати Збройні Сили України. Свободівці говорять про те, що типово радянська система вітань негативно впливає на молодих захисників Вітчизни.

Перші кроки депутати вже зробили, зареєструвавши в парламенті законопроект № 5138 про внесення змін щодо порядку виконання військового вітання.

Згідно законопроекту, начальник або старший за військовим званням як вітання і прощання має використовувати слова «Слава Україні», на що всі військовослужбовці, які перебувають у строю або поза строєм, відповідають «Героям слава».

Йде мова про те, що це традиційне привітання армії Української Народної Республіки.

Наразі в Законі про Стройовий статут ЗСУ встановлені вітання «Здрастуйте, товариші» — «Здоров'я бажаю» і «До побачення, товариші» — «До побачення».

До того ж, в усьому тексті Статуту пропонується слово «товариш» замінити словом «пан» у відповідних відмінках і числах.

Марина Листопадська, ВПраве

 style="display:block"
data-ad-client="ca-pub-8862120308250256"
data-ad-slot="3888113903"
data-ad-format="auto">

.

Похожие записи на ВПраве

Оставьте ваш комментарий


© 2017 ВПраве · Все права на материалы, размещенные на www.inlegal.com.ua, охраняются в соответствии с законодательством Украины. При цитировании и использовании любых материалов ссылка на www.inlegal.com.ua обязательна. При цитировании и использовании в интернете активная индексируемая гиперссылка на www.inlegal.com.ua обязательна.