Получайте ВПраве
на Ваш E-mail:

*100% защита данных

Вы находитесь: Главная » Последнее на ВПраве, Право News » Які документи необхідні переселенцям, щоб стати на облік ?style="display:block"
data-ad-client="ca-pub-8862120308250256"
data-ad-slot="1074248304"
data-ad-format="auto">

191-572x375В Україні створюється Єдина інформаційна база даних про взяття на облік осіб, які були переміщені з Криму або зони антитерористичної операції

Порядок оформлення і видачі довідки про взяття на облік особи, переміщеного з тимчасово окупованої території України або району проведення антитерористичної операції, затверджений постановою Кабміну від 1 жовтня 2014 № 509  вступив в силу 8 жовтня.

Переселенцям з Криму та зони АТО будуть видаватися довідки про взяття на облік. Для її отримання переселенець може звернутися особисто або через законного представника із заявою та копією паспорта в органи соціального захисту населення за місцем перебування.

У заяві, серед іншого, мають бути зазначені відомості про житлові, соціальні, медичні, освітні та інші потребах переселенця, а також інформація про наявність у членів сім'ї житлового приміщення, розташованого в інших регіонах, крім Криму та зони АТО.

Довідка видаватиметься в день подачі заяви безкоштовно, за встановленою формою.

Видача довідок та прийом заяв про постановку на облік можуть здійснюватися в місцях проживання переміщених осіб, працівниками житлово-експлуатаційних організацій або уповноваженими особами, визначеними виконавчими органами сільських і селищних рад, за погодженням з уповноваженим органом.

Якщо переселенці розміщуються регіональним штабом з питань, пов'язаних з соцзабезпеченням громадян України, переміщених з Криму і зони АТО, заява подається посадовій особі.

Для отримання довідки про взяття на облік неповнолітніх дітей, які переміщені без батьків або членів сім'ї, заява подається їх опікуном, піклувальником або законним представником.

У видачі довідки може бути відмовлено, якщо:

1) відсутні обставини, що спричинили переміщення особи з тимчасово окупованої території України і районів проведення АТО;

2) втрачені або викрадені документи, що засвідчують особу і підтверджують громадянство України, до їх відновлення.

У разі відсутності документа, що посвідчує особу, переселенець повідомляє про це в територіальні підрозділи ДМС, які в 1-денний термін видають тимчасове посвідчення.

Якщо переселенці розміщуються регіональним штабом з питань, пов'язаних з соцзабезпеченням громадян України, переміщених з Криму і зони АТО, заява подається посадовій особі.

Марина Листопадська, ВПравеstyle="display:block"
data-ad-client="ca-pub-8862120308250256"
data-ad-slot="3888113903"
data-ad-format="auto">

.

Похожие записи на ВПраве

Оставьте ваш комментарий


© 2017 ВПраве · Все права на материалы, размещенные на www.inlegal.com.ua, охраняются в соответствии с законодательством Украины. При цитировании и использовании любых материалов ссылка на www.inlegal.com.ua обязательна. При цитировании и использовании в интернете активная индексируемая гиперссылка на www.inlegal.com.ua обязательна.