Получайте ВПраве
на Ваш E-mail:

*100% защита данных

Вы находитесь: Главная » Последнее на ВПраве, Право News » Яких дітей буде зараховано до навчальних закладів без документів?style="display:block"
data-ad-client="ca-pub-8862120308250256"
data-ad-slot="1074248304"
data-ad-format="auto">

imagesДля того, щоб продовжити навчання дітям з Криму необхідно подати російські документи про освіту, а учням Луганщини та Донеччини – не треба подавати свої атестати

Міністерство освіти в листі від 18 липня 2014 № 1/9-366 роз'яснило, що оскільки деякі школярі, які проживають в АР Крим та у м. Севастополі бажають продовжити навчання у загальноосвітніх та професійно-технічних навчальних закладах в інших регіонах країни, школи та ПТУ можуть приймати від цих учнів документи про базову і середню освіту та додатки до них російського зразка, але з наступною заміною цих документів на документи державного зразка.

Міністерство дало дозвіл на зарахування до навчальних закладів учнів, що проживали або проживають у Донецькій і Луганській областях, без документів про базову і середню освіту та додатків до них із подальшим їх відновленням.

Навчальний заклад робить письмовий запит до районного (обласного) органу управління освітою для перевірки в Єдиній державній електронній базі з питань освіти факту отримання документів про відповідний рівень освіти учнем та надає довідку про для зарахування дитини до навчального закладу.

Марина Листопадська, ВПравеstyle="display:block"
data-ad-client="ca-pub-8862120308250256"
data-ad-slot="3888113903"
data-ad-format="auto">

.

Похожие записи на ВПраве

Оставьте ваш комментарий


© 2017 ВПраве · Все права на материалы, размещенные на www.inlegal.com.ua, охраняются в соответствии с законодательством Украины. При цитировании и использовании любых материалов ссылка на www.inlegal.com.ua обязательна. При цитировании и использовании в интернете активная индексируемая гиперссылка на www.inlegal.com.ua обязательна.