Получайте ВПраве
на Ваш E-mail:

*100% защита данных

Вы находитесь: Главная » Последнее на ВПраве, Право News » Якщо Україна підпише Угоду з ЄС, то Росія самостійно обмежить ввіз українських продуктівstyle="display:block"
data-ad-client="ca-pub-8862120308250256"
data-ad-slot="1074248304"
data-ad-format="auto">

d289be97Уряд Росії прийме рішення про захист свого ринку без Євразійської економічної комісії, якщо Україна підпише Угоду про асоціацію з ЄС

Економічна правда повідомила, що про це заявив віце-прем'єр РФ Ігор Шувалов.

Ігор Шувалов зазначив, що з тієї нормативної бази, яка існує у нас зараз в Єдиному економічному просторі, після того, як матеріал сьогодні розглядалося на раді (Євразійській економічній комісії), у РФ з'являється право прийняти рішення на національному рівні.

Віце-прем'єр зробив акцент на тому, що Росія має можливість застосовувати заходи митно-тарифного регулювання і тепер вже для цього рішення «на трьох» не потрібно.

Шувалов наголосив, що на засіданні ради ЄЕК розглядалося питання можливого застосування додатка 6 до договору про зону вільної торгівлі в СНД у зв'язку з можливим підписанням Україною угоди про асоціацію з ЄС.

Саме цей додаток дає дозвіл на застосування всередині зони вільної торгівлі нульові ставки мит до країн, які уклали подібну угоду з іншими державами, якщо це призвело до істотного зростання імпорту через «перетин» зон вільної торгівлі.

 Ставка мита не має перевищувати зобов'язання щодо СОТ.

Марина Листопадська, ВПравеstyle="display:block"
data-ad-client="ca-pub-8862120308250256"
data-ad-slot="3888113903"
data-ad-format="auto">

.

Похожие записи на ВПраве

Оставьте ваш комментарий


© 2017 ВПраве · Все права на материалы, размещенные на www.inlegal.com.ua, охраняются в соответствии с законодательством Украины. При цитировании и использовании любых материалов ссылка на www.inlegal.com.ua обязательна. При цитировании и использовании в интернете активная индексируемая гиперссылка на www.inlegal.com.ua обязательна.