Получайте ВПраве
на Ваш E-mail:

*100% защита данных

Вы находитесь: Главная » Последнее на ВПраве, Право News » Янукович хоче скасувати накладені на нього санкції?style="display:block"
data-ad-client="ca-pub-8862120308250256"
data-ad-slot="1074248304"
data-ad-format="auto">

Янук1Офіційний журнал Європейського Союзу 4 серпня оприлюднив позов Віктора Януковича до Ради ЄС. Колишній Президент України просить скасувати введені проти нього 5 березня санкції, які передбачають заморожування рахунків в банках спільноти.

В. Янукович посилається на порушення його права власності відповідно до ст. 17 (1) в Хартії основних прав ЄС, оскільки обмежувальні заходи є невиправданим і невідповідним обмеженням цього права.

Він протестує проти того, що в рішенні про санкції він названий «екс-президентом» і називає себе «легітимним» і «демократично обраним» президентом України (позов датований 15 травня), а перехідний уряд — «незаконним». Позивач стверджує, що, ввівши санкції проти нього, Європейський Союз «намагався догодити» перехідному уряду, щоб влада погодилися на більш тісні відносини з ЄС.

Янукович вважає заморожування його рахунків в ЄС неправомірним, бо на момент введення санкцій проти нього українські правоохоронні органи не вели слідство за підозрою в незаконному відмиванні державних коштів та виведенні їх за кордон.

Такі ж позови до Суду ЄС подали і сини Януковича — Віктор і Олександр.

Марина Листопадська, ВПравеstyle="display:block"
data-ad-client="ca-pub-8862120308250256"
data-ad-slot="3888113903"
data-ad-format="auto">

.

Похожие записи на ВПраве

Оставьте ваш комментарий


© 2017 ВПраве · Все права на материалы, размещенные на www.inlegal.com.ua, охраняются в соответствии с законодательством Украины. При цитировании и использовании любых материалов ссылка на www.inlegal.com.ua обязательна. При цитировании и использовании в интернете активная индексируемая гиперссылка на www.inlegal.com.ua обязательна.