Получайте ВПраве
на Ваш E-mail:

*100% защита данных

Вы находитесь: Главная » Последнее на ВПраве, Право News » Яценюк знову на своїй посаді?style="display:block"
data-ad-client="ca-pub-8862120308250256"
data-ad-slot="1074248304"
data-ad-format="auto">

yacenАрсеній Яценюк вимагає від ВР ухвалити провалені раніше законопроекти

Прем'єр-міністр України Арсеній Яценюк повернувся до роботи і закликає Верховну Раду прийняти на позачерговому засіданні 31 липня провалені раніше закони

Яценюк заявив: «Я хотів би нагадати, що в четвер без прогнозованого розпаду коаліції були провалені ключові закони (зміни до державного бюджету, Податковий кодекс)».

Прем'єр-міністр зазначив, що через це зараз немає коштів на фінансування армії, а також зривається програма співпраці з Міжнародним валютним фондом (МВФ).

За словами прем'єра, якщо зазначені законопроекти будуть прийняті, тоді буде можливість профінансувати відновлення Донецька і Луганська.

«Ми можемо допомагати всій Україні в цілому. Ми отримаємо від МВФ і Світового банку 1500000000 доларів. Якщо ми цього не приймаємо, то ми цього всього не отримуємо», — підкреслив він.

24 липня Яценюк подав у відставку у зв'язку з розпадом коаліції у Верховній Раді, а також у зв'язку з відмовою парламенту підтримати ініціативу Кабінету міністрів щодо секвестру держбюджету-2014 і реформу НАК Нафтогаз України. Тоді ж Яценюк підписав розпорядження про призначення тимчасово виконуючим повноваження прем'єр-міністра України Володимира Гройсмана.

Марина Листопадська, ВПравеstyle="display:block"
data-ad-client="ca-pub-8862120308250256"
data-ad-slot="3888113903"
data-ad-format="auto">

.

Похожие записи на ВПраве

Оставьте ваш комментарий


© 2017 ВПраве · Все права на материалы, размещенные на www.inlegal.com.ua, охраняются в соответствии с законодательством Украины. При цитировании и использовании любых материалов ссылка на www.inlegal.com.ua обязательна. При цитировании и использовании в интернете активная индексируемая гиперссылка на www.inlegal.com.ua обязательна.