Получайте ВПраве
на Ваш E-mail:

*100% защита данных

Вы находитесь: Главная » Последнее на ВПраве, Право News » ЄС пообіцяла Україні фінансову допомогу у обмін на реформиstyle="display:block"
data-ad-client="ca-pub-8862120308250256"
data-ad-slot="1074248304"
data-ad-format="auto">

images (1)Якщо Україна проведе реформи, то отримає фінансову допомогу від ЄС

RFI повідомила про те, що у ході  координаційної зустрічі з підготовки міжнародної конференції донорської допомоги Україні, яка проходила в Брюсселі у вівторок, 8 липня, учасники заходу зажадали від України провести реформи в обмін на фінансову допомогу

Єврокомісар Штефан Фюле, відкриваючи перше координаційну зустріч в Брюсселі з підготовки міжнародної донорської конференції сказав, що ЄС підтримає Україну в її реформах.

Штефан Фюле наголосив на необхідності проведення конституційних, судових реформ, а також реформ у галузі економіки та енергетики.

Єврокомісар наголосив на тому, що будь-яка фінансова допомога з боку ЄС залежатиме від тих зусиль, які будуть прикладені для проведення реформ.

Фюле зазначив, що реформи необхідні, якщо Україна хоче витягти максимум з угоди про асоціацію, зокрема, з пункту, що стосується вільної торгівлі.

Віце-прем'єр Володимир Гройсман, який представляв на зустрічі Україну, запевнив учасників, що Київ має намір використовувати кожен євро «ефективно і прозоро», а також боротися з корупцією.

Раніше, 27 червня Україна і Європейський Союз підписали економічну частину Угоди про асоціацію, яка передбачає створення зони вільної торгівлі.

 Марина Листопадська, ВПраве

 

 style="display:block"
data-ad-client="ca-pub-8862120308250256"
data-ad-slot="3888113903"
data-ad-format="auto">

.

Похожие записи на ВПраве

Оставьте ваш комментарий


© 2017 ВПраве · Все права на материалы, размещенные на www.inlegal.com.ua, охраняются в соответствии с законодательством Украины. При цитировании и использовании любых материалов ссылка на www.inlegal.com.ua обязательна. При цитировании и использовании в интернете активная индексируемая гиперссылка на www.inlegal.com.ua обязательна.