Получайте ВПраве
на Ваш E-mail:

*100% защита данных

Вы находитесь: Главная » Последнее на ВПраве, Право News » Єврокомісія розвіяла сподівання Росії на побудову газової труби в обхід Україниstyle="display:block"
data-ad-client="ca-pub-8862120308250256"
data-ad-slot="1074248304"
data-ad-format="auto">

67c105ffa812366ee5c91c4f1515eb82Європейського парламент, під час голосування, в резолюції оприлюднив інформацію про те, що газопровід «Південний потік» не має бути побудований.

У Європейському парламенті схильні до думки, що газопровід «Південний потік» не має права на існування, і що мають бути наявні інші джерела постачання газу.

До того ж, йшлося про допомогу Україні у розв'язанні газового конфлікту з Російською Федерацією.

«Актуальною є термінова необхідність міцної об'єднаної політики у сфері енергобезпеки, мета якої — зниження залежності ЄС від газу і нафти Росії, завдяки диверсифікації джерел забезпечення енергоносіїв. А також тотальної реалізації третього енерго — пакету та можливості призупинення, при потребі, імпорту газу», — ця інформація фіксувалась у резолюції.

В резолюції зазначалось, що Україну, від економічного та політичного тиску, може зміцнити результативний зв'язок з Європейським Союзом, а саме допомога ЄС у забезпеченні реверсу за рахунок диверсифікації та підвищення результативності використання енергетичних ресурсів.

Стала відома інформація про те, що труби газопроводу «Південний потік» з першим зварним швом були демонтовані Болгарією.

Створення «Південного потоку» мало на меті диверсифікацію поставок російського природного газу до країн Європи, а також зниження залежності країн-постачальників та покупців від транзитерів. На даний момент, йшлося про Україну та Туреччину.

Марина Листопадська, ВПравеstyle="display:block"
data-ad-client="ca-pub-8862120308250256"
data-ad-slot="3888113903"
data-ad-format="auto">

.

Похожие записи на ВПраве

Оставьте ваш комментарий


© 2017 ВПраве · Все права на материалы, размещенные на www.inlegal.com.ua, охраняются в соответствии с законодательством Украины. При цитировании и использовании любых материалов ссылка на www.inlegal.com.ua обязательна. При цитировании и использовании в интернете активная индексируемая гиперссылка на www.inlegal.com.ua обязательна.