Получайте ВПраве
на Ваш E-mail:

*100% защита данных

Вы находитесь: Главная » Последнее на ВПраве, Право News » Євросоюз ввів санкції проти оборонних і нафтових гігантів Росіїstyle="display:block"
data-ad-client="ca-pub-8862120308250256"
data-ad-slot="1074248304"
data-ad-format="auto">

Рабочая поездка Дмитрия Рогозина в Свердловскую область Вступила в дію заборона боргового фінансування трьох оборонних концернів Російської Федерації і заборона постачати продукцію подвійного призначення дев'яти російським підприємствам, повідомляє Офіційний журнал Євросоюзу.

 До цього списку санкцій потрапили Уралвагонзавод, Оборонпром, Об'єднана авіабудівна корпорація, концерн Калашников, ВАТ Тульський завод зброї, АТ Сіріус (виробляє оптоелектроніку для військового та цивільного використання), асоціація Станкоінструмент (спеціалізується на механічної інженерії), компанія Хімкомпозіт (виробляє матеріали для оборонної промисловості) , НПК Технології машинобудування (виробляє боєприпаси), ВАТ Високоточні комплекси (виробляє озброєння), оборонний концерн Алмаз-Антей і НПО Базальт (виробляє боєприпаси).

Також під нові санкції ЄС потрапили Роснефть, Транснефть і Газпром нафту.

Санкції також обмежують діяльність європейських компаній на території Росії, а саме їм заборонено буріння на глибоководних і сланцевих родовищах нафти і газу, а також роботи в Арктиці.

Черговий пакет санкцій проти Росії набув чинності у  п'ятницю 12 вересня.

З повідомлення британського інформагентства Reuters, що посилається на свої джерела в адміністрації американського президента, стало відомо про те, що до списку санкцій потрапив саме рекордний за кількістю вкладників «Сбербанк».

Санкції США проти «Ощадбанку» не означають якої-небудь конфіскації вкладів простих росіян, вони позбавляють саму банківську установу можливості отримувати кредити на західному ринку.

Американські санкції, покликані примусити Росію припинити збройну агресію проти України, вводяться синхронно з європейськими.

Марина Листопадська, ВПравеstyle="display:block"
data-ad-client="ca-pub-8862120308250256"
data-ad-slot="3888113903"
data-ad-format="auto">

.

Похожие записи на ВПраве

Оставьте ваш комментарий


© 2017 ВПраве · Все права на материалы, размещенные на www.inlegal.com.ua, охраняются в соответствии с законодательством Украины. При цитировании и использовании любых материалов ссылка на www.inlegal.com.ua обязательна. При цитировании и использовании в интернете активная индексируемая гиперссылка на www.inlegal.com.ua обязательна.