Получайте ВПраве
на Ваш E-mail:

*100% защита данных

Вы находитесь: Главная » Последнее на ВПраве, Право News » Блогери РФ більше не мають права лаятися в інтернетіstyle="display:block"
data-ad-client="ca-pub-8862120308250256"
data-ad-slot="1074248304"
data-ad-format="auto">

БлогерВ РФ у силу вступив закон про блогера, згідно якого, власники інтернет -сторінки, яку за добу читає більше трьох тисяч користувачів, прирівнюються до ЗМІ

В Росії з 1 серпня набув чинності «закон про блогера», відповідно до якого власники інтернет-сторінок і акаунтів в соціальних мережах, які на добу читають більше трьох тисяч користувачів, мають бути зареєстровані в реєстрі Роскомнадзора.

Тепер популярні блогери частково прирівняні до журналістів. Вони зобов'язані подавати заявку на реєстрацію, заповнивши електронну форму на спеціальному сайті або отримати повідомлення про включення до реєстру від Роскомнадзора.

Агентство ИТАР – ТАСС відзначає: «Відповідно до закону, підписаним Володимиром Путіним 5 травня 2014 в рамках «антитерористичного пакету», блогер, потрапивши до реєстру, зобов'язаний дотримуватися правил передвиборної агітації, розміщувати тільки достовірну інформацію, не розкривати держтаємницю, не поширювати екстремістські матеріали, порнографію і відомості про приватне життя громадян і уникати вживання нецензурної лексики».

Сенатор Людмили Бічний вважає, що «важливість поправок в тому, що вони чітко визначають статус блогера, його права, обов'язки і відповідальність. Введені норми захищають блогера шляхом позначення чітких юридичних рамок їх діяльності, ставлять заслін правовому волюнтаризму і вільному тлумаченню наслідків діяльності мережевих активістів».

Міжнародна правозахисна організація «Репортери без кордонів» вже засудила ухвалення даного закону.

Марина Листопадська, ВПравеstyle="display:block"
data-ad-client="ca-pub-8862120308250256"
data-ad-slot="3888113903"
data-ad-format="auto">

.

Похожие записи на ВПраве

Оставьте ваш комментарий


© 2017 ВПраве · Все права на материалы, размещенные на www.inlegal.com.ua, охраняются в соответствии с законодательством Украины. При цитировании и использовании любых материалов ссылка на www.inlegal.com.ua обязательна. При цитировании и использовании в интернете активная индексируемая гиперссылка на www.inlegal.com.ua обязательна.