Получайте ВПраве
на Ваш E-mail:

*100% защита данных

Вы находитесь: Главная » Последнее на ВПраве, Право News » Законопроект, який стосується об'єднання територіальних громад направлений на доопрацюванняstyle="display:block"
data-ad-client="ca-pub-8862120308250256"
data-ad-slot="1074248304"
data-ad-format="auto">

загруженное (2)Народні депутати вирішили відправити на повторне друге читання законопроект № 4070а «Про добровільне об'єднання територіальних громад»

Законопроект встановлює порядок об'єднання територіальних громад сіл, селищ, міст та надання державної підтримки об'єднаним громадам.

Даний проект передбачає встановлення основних умов об'єднання територіальних громад, порядку його ініціювання, порядку утворення об'єднаної територіальної громади та порядку діяльності органів місцевого самоврядування в об'єднаній територіальній громаді.

Також регулюються питання правонаступництва, управління об'єктами комунальної власності, формування бюджету, форми державної підтримки (зокрема фінансової).

Збільшення територіальних громад шляхом добровільного об'єднання називають важливим фактором посилення гарантій місцевого самоврядування, підвищення його ролі у вирішенні питань місцевого значення.

Марина Листопадська, ВПравеstyle="display:block"
data-ad-client="ca-pub-8862120308250256"
data-ad-slot="3888113903"
data-ad-format="auto">

.

Похожие записи на ВПраве

Оставьте ваш комментарий


© 2017 ВПраве · Все права на материалы, размещенные на www.inlegal.com.ua, охраняются в соответствии с законодательством Украины. При цитировании и использовании любых материалов ссылка на www.inlegal.com.ua обязательна. При цитировании и использовании в интернете активная индексируемая гиперссылка на www.inlegal.com.ua обязательна.