Получайте ВПраве
на Ваш E-mail:

*100% защита данных

Вы находитесь: Главная » Последнее на ВПраве, Право News » Затримано мера Луганська!style="display:block"
data-ad-client="ca-pub-8862120308250256"
data-ad-slot="1074248304"
data-ad-format="auto">

imagesСергія Кравченка затримали 7 серпня, він почав давати свідчення

 «Мер Луганська «зливає»всіх! На даний момент мер Луганська продовжує давати свідчення, списав уже 40 аркушів, в основному зливає Єфремова », — стверджує Філімоненко на своїй сторінці у соцмережі.

Філімоненко наголосив, що затриманий мер вказав організаторів його виїзду з Луганська, серед яких — лідер самопроголошеної ЛНР Болотов.

«В ході допиту градоначальник повідомив, що прямував до Києва, нібито домовлятися про щось з Президентом та Головою ВРУ», — зазначив кореспондент.

Крім того, за його словами, під час обшуку в автомобілі, на якому намагався виїхати з міста Кравченко, було виявлено $ 200 тис., А сам мер зізнався, що перед ним по цьому самому коридору з міста виїхав заступник мера Заза Зухбая, а ще один зам Маноліс Пілавов залишився в Луганську для того, щоб координувати дії бойовиків.

Філімоненко повідомляє про те, що Кравченко перебуває в комфортабельній камері, в якій навіть є телевізор. Заходи фізичного впливу до міського голови не застосовувалися.

Марина Листопадська, ВПравеstyle="display:block"
data-ad-client="ca-pub-8862120308250256"
data-ad-slot="3888113903"
data-ad-format="auto">

.

Похожие записи на ВПраве

Оставьте ваш комментарий


© 2017 ВПраве · Все права на материалы, размещенные на www.inlegal.com.ua, охраняются в соответствии с законодательством Украины. При цитировании и использовании любых материалов ссылка на www.inlegal.com.ua обязательна. При цитировании и использовании в интернете активная индексируемая гиперссылка на www.inlegal.com.ua обязательна.