Получайте ВПраве
на Ваш E-mail:

*100% защита данных

Вы находитесь: Главная » Последнее на ВПраве, Право News » Жінки, діти та підлітки з Донбасу знаходяться у безпеці !style="display:block"
data-ad-client="ca-pub-8862120308250256"
data-ad-slot="1074248304"
data-ad-format="auto">

Ситуация в СлавянскеСтала доступною інформація про те, що евакуйовані українці благополучно перетнули кордон з Росією.

Газета.Ru повідомила інформацію про те, що зі Слов'янська, Краматорська, Луганська та Сєвєродонецька вивезли понад 150 дітей, підлітків і жінок.

Є інформація про те, що українців вдалося благополучно евакуювати та перетнути російський кордон.

Діти та жінки будуть мешкати в санаторіях та дитячих будинках Підмосков'я і Володимирської області.

Всеросійська громадська організація ветеранів «Бойове братство Підмосков'я» стало ініціатором та організатором евакуації.

Чотири автобуси з гуманітарною допомогою та медикаментами на суму понад 3 млн рублів потрапили через кордон в самопроголошену «Донецьку народну республіку».

Раніше повідомлялось про те, що влада РФ евакуює українських біженців з Ростовської області та Криму та розвозить їх в різні регіони Росії.

Марина Листопадська, ВПравеstyle="display:block"
data-ad-client="ca-pub-8862120308250256"
data-ad-slot="3888113903"
data-ad-format="auto">

.

Похожие записи на ВПраве

Оставьте ваш комментарий


© 2017 ВПраве · Все права на материалы, размещенные на www.inlegal.com.ua, охраняются в соответствии с законодательством Украины. При цитировании и использовании любых материалов ссылка на www.inlegal.com.ua обязательна. При цитировании и использовании в интернете активная индексируемая гиперссылка на www.inlegal.com.ua обязательна.