Получайте ВПраве
на Ваш E-mail:

*100% защита данных

Вы находитесь: Главная » Последнее на ВПраве, Право News » Жириновський запропонував зробити Путiна «веховним правителем»style="display:block"
data-ad-client="ca-pub-8862120308250256"
data-ad-slot="1074248304"
data-ad-format="auto">

zhyrynovskyyЛідер фракції ЛДПР в Держдумі Росії Володимир Жириновський запропонував мілітаризувати економіку РФ, а Путіна зробити «верховним правителем»

Він наголосив: «Наша економіка може бути тільки мілітаризована, але я не закликаю до війни.Треба зробити так, щоб Росію боявся весь світ, а країна повинна ввібрати в себе все найкраще, що було в Імперії і СРСР».

З цими заявами він виступив на нараді президента Володимира Путіна з чиновниками в анексованому Криму.

Путін зазначив, що це особиста думка самого Жириновського, хоч він і «запалює красиво».

Раніше Жириновський в інтерв'ю російським ЗМІ заявляв, що рішення про Третю світову війну вже прийнято і Росія повинна першою завдати превентивного удару по Польщі і Прибалтиці.

При цьому у вигляді зброї удару лідер ЛДПР назвав килимові бомбардування.
Нагадаємо, президент Путін провів зустріч у Криму, де під час свого виступузаявив, що він затвердив програму створення окремого військового угрупування в Криму.

Марина Листопадська, ВПравеstyle="display:block"
data-ad-client="ca-pub-8862120308250256"
data-ad-slot="3888113903"
data-ad-format="auto">

.

Похожие записи на ВПраве

Оставьте ваш комментарий


© 2017 ВПраве · Все права на материалы, размещенные на www.inlegal.com.ua, охраняются в соответствии с законодательством Украины. При цитировании и использовании любых материалов ссылка на www.inlegal.com.ua обязательна. При цитировании и использовании в интернете активная индексируемая гиперссылка на www.inlegal.com.ua обязательна.