Получайте ВПраве
на Ваш E-mail:

*100% защита данных

Вы находитесь: Главная » Последнее на ВПраве, Право News » Жителі зони АТО матимуть і надалі доступ до води та світла?style="display:block"
data-ad-client="ca-pub-8862120308250256"
data-ad-slot="1074248304"
data-ad-format="auto">

lampУ першому читанні ВРУ прийняла новий законопроект

3 липня 2014 року Верховною Радою України був прийнятий за основу законопроект № 4188а, який стосується деяких тимчасових правил щодо громадян, які проживають на територіях проведення антитерористичної операції.

Даний законопоект передбачає на період проведення АТО на території Донецької та Луганської областей і на час після завершення, протягом якого громадянам буде погашена заборгованість з виплат заробітної плати, стипендій, інших грошових виплат, які утворилися за час проведення АТО, — встановити мораторій на:

— Примусову реалізацію житла,

— Примусове відключення від мереж житлово-комунальних послуг за несплату,

— Нарахування та стягнення пені, інших штрафних санкцій і платежів за житлово-комунальні послуги.

Кабмін має встановити порядок визначення громадян, на яких поширюється дія цього закону, та перелік документів, якими підтверджується утворення заборгованості.

 Марина Листопадська, ВПравеstyle="display:block"
data-ad-client="ca-pub-8862120308250256"
data-ad-slot="3888113903"
data-ad-format="auto">

.

Похожие записи на ВПраве

Оставьте ваш комментарий


© 2017 ВПраве · Все права на материалы, размещенные на www.inlegal.com.ua, охраняются в соответствии с законодательством Украины. При цитировании и использовании любых материалов ссылка на www.inlegal.com.ua обязательна. При цитировании и использовании в интернете активная индексируемая гиперссылка на www.inlegal.com.ua обязательна.